Firma

Począwszy od firmy rzemieślniczej, która powstała w oparciu o umiejętności jej założycieli, bracia Mariani, dziś firma przekształciła się i jest liderem w swojej branży dzięki inwestycjom, badaniom, ewolucji technologicznej i produkcyjnej, która była silna promowane w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników końcowych. Fratelli Mariani, zbudowane z dwóch zakładów produkcyjnych, centrum dystrybucji i siedziby głównej znajduje się w strefie przemysłowej na obrzeżach Milano Nord, określiło i ugruntowało swoje mocne strony w tworzeniu produktów metalowych skierowanych na duży rynek, który jest coraz bardziej wymagający, innowacyjny i technologiczny.

 • Założenie firmy

  Założenie firmy

  Fratelli Mariani SpA zostało założone przez braci Battista i Pasquale w Erno di Veleso, znanym rozwiązaniem w pobliżu jeziora Como, gdzie tradycja tkania jest powiązana z umiejętnościami obróbki metali.

 • Siedziba administracyjna

  Siedziba administracyjna

  Biuro administracyjne zostało przeniesione do Mediolanu, strategicznej bazy i serca włoskiej przedsiębiorczości. W tym samym czasie rozpoczęto produkcję siatki tkanej w zakładzie w Lezzeno (Como).

 • Na północnym wschodzie Afryki

  Na północnym wschodzie Afryki

   

   

  W północno-wschodniej Afryce Po rozwoju rynku i ekspansji kolonialnej ówczesnych lat Fratelli Mariani SpA otworzył oddział w Etiopii w Addis Abebie, gdzie produkował i sprzedawał swoje produkty.

 • Nowy obszar produkcyjny

  Nowy obszar produkcyjny

  Nowy obszar produkcyjny Firma odczuł potrzebę dalszego rozwoju w celu spełnienia międzynarodowych standardów i wymagań nowego rynku wschodzącego. W rezultacie w Bresso zbudowano nowy obszar produkcyjny do produkcji siatki cięto-ciągnionej.

 • Ekspansja biura w Mediolanie

  Ekspansja biura w Mediolanie

  Ekspansja biura w Mediolanie W tym momencie firma znalazła się w czołówce europejskich firm w produkcji siatki tkanej i siatki cięto-ciągnionej, a Fratelli Mariani SpA powiększyła centralę w Mediolanie, aby optymalnie odpowiedzieć na rosnące potrzeby komercyjne powierzchnia.

 • Certyfikacja

  Certyfikacja

  Certyfikacja Od 1995 roku jesteśmy certyfikowani zgodnie z normą ISO 9001. Obecnie jesteśmy certyfikowani zgodnie z najnowszą wersją ISO 9001: 2015

 • Narodziny nowej siedziby w Cormano

  Narodziny nowej siedziby w Cormano

  Nowa siedziba w Cormano (Mediolan) Na początku nowego tysiąclecia, świadoma zmian społeczno-politycznych związanych z urzeczywistnieniem jednolitego rynku, firma postanowiła przeprowadzić znaczący projekt reorganizacji wewnętrznej. Nowa siedziba główna powstała w Cormano (Mi), która obejmuje działy handlowe, logistyczne i administracyjne. Był to także rok aktualizacji do certyfikatu ISO 9001: 2000. Chodzi o to, aby stać się marką referencyjną w tym sektorze poprzez połączenie zasobów i personelu w nowoczesną i zaawansowaną technologicznie strukturę.

 • Narodziny marki MARIANItech® Architectural Solutions

  Narodziny marki MARIANItech® Architectural Solutions

  Wprowadzenie nowej marki: MARIANItech® Architectural Solutions Fratelli Mariani SpA, firma, która zawsze była wrażliwa na zmiany w światowej sytuacji społeczno-ekonomicznej, zdaje sobie sprawę, że rynek wymaga nie tylko funkcjonalności aspekty produktu, ale także dekoracyjne. Doprowadziło to do powstania marki MARIANItech® Architectural Solutions.

 • Fratelli Mariani SpA zostaje członkiem Green Building Council

  Fratelli Mariani SpA zostaje członkiem Green Building Council

  Fratelli Mariani SpA zostaje członkiem Green Building Council Fratelli Mariani SpA, zawsze dbając o przestrzeganie obowiązujących przepisów, nieustannie inwestuje w badania i rozwój produktów, które są coraz bardziej ekologiczne i przydatne w oszczędzaniu energii: zostaje członkiem Green Building Council. Produkty z linii MARIANItech® są wykonane z materiałów w całości nadających się do recyklingu, wdrażając nowe projekty zgodnie z najnowszymi standardami środowiskowymi i wnoszą istotny wkład również w redukcję emisji, promując pokrycie i ochronę budynków przed słońcem, ograniczając w ten sposób powiązane zużycie energii elektrycznej.

 • Fratelli Mariani SpA kupuje dział produkcji siatki cięto-ciągnionej firmy Schaefer Werke GmbH

  Fratelli Mariani SpA kupuje dział produkcji siatki cięto-ciągnionej firmy Schaefer Werke GmbH

  Fratelli Mariani SpA , spółka referencyjna w Niemczech: dodatkowe umiejętności, które poszerzają się gama produktów i oferuje innowacyjne procesy, wzmacniając międzynarodową pozycję Grupy.

Jakośc

CERTYFIKAT ZGODNOŚCI ISO 9001: 2015

Kierownictwo uważa System Zarządzania Jakością za kluczowy element stymulujący poprawę jakości procesów i produktów, zwiększenie konkurencyjności i wydajności firmy.

W 1995 r. Fratelli Mariani otrzymuje certyfikat zgodnie z normą ISO 9002: 94 od BVQI Italia, akredytowany przez SINCERT, a następnie ACCREDIA. System jakości został następnie dostosowany do zmian regulacyjnych (ISO 9001: 2000, ISO 9001: 2008 i ISO 9001: 2015).

Nowy standard wprowadzony monitoring satysfakcji klientów: różne narzędzia są wykorzystywane do oceny informacje zwrotne i analizować dane, umożliwiając zrozumienie oczekiwań i wymagań klientów, w celu zaspokojenia ich lepiej. Polityka firmy zwraca szczególną uwagę na zadowolenie klienta i ciągłe doskonalenie. Elementy te są uważane za niezbędne do stymulowania wydajności, a zatem konkurencyjności, wraz z zarządzaniem procesami oraz pomiarem i monitorowaniem wydajności, która zwiększa wydajność. POBIERZ CERTYFIKAT Pobierz naszą Politykę jakości.

Pobierz broszury

KATALOG
PRZEMYSŁ

Wydanie: 2019
Liczba stron: 28 (5,41 MB)
Język: Ita / Eng

PRZEMYSŁ
BROSZURA

Wydanie: 2022
Liczba stron: 53 (28,30 MB)
Język: Ita / Eng

BROSZURA
METALOWA ROZSZERZONA

Wydanie: 2022
Liczba stron: 67 (65 MB)
Język: Ita / Eng

WIRE MESH
BROCHURE

Wydanie: 2023
Liczba stron: 25 (4,12 MB)
Język: Ita / Eng

BROSZURA
SYSTEMÓW SUFITOWYCH

Wydanie: 2014
Liczba stron: 8 (3,51 MB)
Język: Ita / Eng

BROSZURA
LINII SEALS

Wydanie: 2019
Liczba stron: 2 (1,83 MB) J
ęzyk: Ita / Eng

BROSZURA LINII OCHRONY
PRZED SŁOŃCEM

Wydanie: 2019
Liczba stron: 2 (1,90 MB)
Język: Ita / Eng

MOUSTIQUAIRE
BROCHURE LIGNE

Wydanie: 2020
Liczba stron: 2 (1,39 MB)
Język: Ita / Eng

AKCESORIA I KOMPONENTY
BROSZURA LINII

Wydanie: 2019
Liczba stron: 2 (0,8 MB)
Język: Ita / Eng

BROSZURA
GUARNIZIONI GFOAM

Wydanie: 2020
Liczba stron: 2 (15,1 MB)
Język: Ita

BROSZURA
PRZENOŚNIKÓW

Wydanie: 2014
Liczba stron: 32 (2,62 MB)
Język: Ita / Eng

Galeria

Wypełnij formularz – wtedy otrzymasz e-mail z naszymi katalogami.

Imię i nazwisko/Firma*

E-mail*

Kraj*