Produkty

SIATKA CIĘTO-CIĄGNIONA METAL

MARIANItech® oferuje opcję posiadania siatki cięto-ciągnionej w standardowych lub profilowanych panelach, co umożliwia spełnienie wszystkich wymagań projektowych.

SIATKA TKANA

Produkty z siatki tkanej z linii MARIANItech® to innowacyjne rozwiązanie do projektowania wnętrz i fasad.

SIATKA SPIRALNA

Spiralna siatka linii MARIANItech® uzupełnia gamę okładzin elewacyjnych.

SUFITY METALOWE

MARIANItech® jest w stanie dostarczyć panele gotowe do zainstalowania na wiele sposobów.

Projekty

DUBAI CREEK

Dubai – Zjednoczone Emiraty Arabskie

SKLEP

Tokyo – Japonia

SKLEP

Tokyo – Japonia

STACJA MARACANA

Rio de Janeiro – Brazylia

Aplikacje

ANALIZA

Uważnie słuchając potrzeb naszych klientów i dokładnie analizując najnowsze trendy rynkowe, Fratelli Mariani zapewnia funkcjonalne, innowacyjne, zrównoważone rozwiązania o doskonałych wynikach estetycznych, które są kompatybilne z otaczającym środowiskiem.

PROJEKT

siatka cięto-ciągniona i pleciona Fratelli Mariani została zaprojektowana tak, aby oferować szeroką gamę wykończeń, formatów, materiałów i kształtów, które różnią się istotnymi, funkcjonalnymi i estetycznymi właściwościami i są dostosowane, aby jak najlepiej spełnić konkretne i szczególne potrzeby naszych klientów.

INŻYNIERIA

Produkt rzemieślniczy łączy się z najnowszą generacją innowacji. Oznacza to, że komponent ręczny jest połączony z najbardziej wyrafinowanymi i technologicznymi innowacjami, z zespołem, który ściśle współpracuje z projektantami i konsultantami, składającymi się z architektów, projektantów i inżynierów.

WSPARCIE TECHNICZNE OFFSITE I ONSITE

Fratelli Mariani polega na wykwalifikowanych profesjonalistach z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem, którzy są w stanie zapewnić obsługę i wsparcie techniczne zarówno na miejscu, jak i zdalnie, w zależności od charakteru i złożoności zapytań.

Wykończenia powierzchni

W wyniku doświadczeń zdobytych przez Fratelli Mariani powstała marka MARIANItech®. Zapewnia innowacyjne rozwiązania architektoniczne z wykorzystaniem własnych produktów przy odzyskiwaniu istniejących budynków lub tworzeniu nowych, zmieniając wygląd konstrukcji dzięki projektom, które nadają budynkom cywilnym i przemysłowym nowy wygląd. Ruch, swoboda działania i zaskakujące ilości są koniecznością, wokół której kręci się koncepcja nowoczesnej architektury, która poszukuje materiałów, które można formować i integrować.

Ponad 100

różnych rodzajów siatki

Wybierz spośród ponad 100 różnych rodzajów w różnych kategoriach: siatka cięto-ciągniona, siatka druciana i siatka spiralna. Dajemy Ci również możliwość stworzenia całkowicie spersonalizowanego produktu.

Ponad 10

Różne rodzaje materiałów

Większość naszych siatek jest dostępna w różnych materiałach: aluminium, żelazo, żelazo ocynkowane, stal nierdzewna, tytan, cynk, miedź, mosiądz, corten, brąz, brąz fosforowy.

Ponad 20

możliwych zastosowań

Dzięki naszej ofercie produktów możesz znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego zastosowania architektonicznego do wnętrz lub na zewnątrz, takie jak fasady, schody, sufity, systemy ochrony przeciwsłonecznej itp.